Home / artykuły / Skąd się wzięły leki na potencję?

Skąd się wzięły leki na potencję?

Pojawienie się na rynku leków na potencję jest nieodłącznie związane z Viagrą, gdyż to ona w pierwszej kolejności znalazła się na półkach aptek, umożliwiając mężczyznom z problemami z erekcją powrót do normalnego życia. Aby dokładniej odpowiedzieć na pytanie skąd wzięły się leki na potencję należy bliżej przyjrzeć się historii Viagry, gdyż jest ona niezwykle ciekawa. W pierwszej kolejności należy zaznaczyć, że nie była ona skierowana dla impotentów, a jej zadaniem było wspomożenie osób zmagających się ze zbyt wysokim ciśnieniem krwi. Jednakże mężczyźni, którzy zaczęli przyjmowanie leku zauważyli poprawę, jednak całkiem innego narządu, niż miało to mieć miejsce w oparciu o reklamę leku oraz po przeczytaniu ulotki.

Zauważyli u sobie zdecydowanie większą satysfakcję w trakcie współżycia, a także dłuższą erekcję, a panowie, którzy nie byli w stanie osiągać wzwodu z różnych powodów zaczęli znów aktywnie uprawiać seks. Mężczyźni zaczęli coraz częściej sięgać po lek i bynajmniej nie byli to panowie u których występowało wysokie ciśnienie krwi. Firma produkująca lek bardzo szybko podłapała co się dzieje na rynku, dlatego zmieniła ona całkowicie kontekst sprzedanych tabletek i zaczęła reklamę pierwszego w historii leku na zaburzenia erekcji z https://kamagra2020.pl . Zamiana o której mowa była związana z wygenerowaniem przez firmę Pfizer ogromnych pieniędzy, gdyż ich zysk szacowany był na około 600 milionów dolarów!! Ogromny dochód był związany z równie dużą ilością mężczyzn, którzy z problem impotencji zmagali się w tamtych czasach, gdyż w samej Ameryce było to około 30 milionów.

Nikogo więc nie dziwi, że lek sprzedawał się jak przysłowiowe świeże bułeczki. Sukces leku to przede wszystkim składnik aktywny Sildenafil, którego skuteczność jest potwierdzona przez naukowców. Zażycie leku umożliwia napłynięcie znacznej ilości krwi do penisa, a nie do serca jak to miało mieć miejsce w oryginalnej wersji. Viagra to nie jedyny lek na zaburzenia erekcji, jednakże jest on klasykiem, który cieszy się niesłabnącą popularnością.

About Konrad Beksinski